Iš pradžių šie marškinėliai buvo būdingas sportininkų atributas, juos dėvėdavo vyrai, praktikuojantys elito sportą. Bet jie neatrodė pakankamai gerai, tuomet juos perėmė Jean René Lacoste – daugkartinis teniso čempionas, prancūzų legenda. Jis pavertė marškinėlius į šiuolaikinę sportinę aprangą, kuri, deja, nesuteikė komforto ir tinkamos oro cirkuliacijos. Marškinėliai su užraitotomis rankovėmis iki alkūnių, kaklaraištis ir flanelinės kelnės nebuvo geras rinkinys sportininkams, kurie norėjo pagerinti savo įgūdžius. Todėl Lacoste sukūrė baltus, medvilninius marškinėlius trumpomis rankovėmis, minkšta apykakle, iškirpte ir sagomis, kurie pirmą kartą pasirodė 1926 metais „US Open Championship“ Niujorke.

 
 

Nors polo marškinėliai buvo sukurti tenisininkams, tačiau dabar jų pavadinimas siejamas ir su kitomis sporto šakomis. 

 

Marškinėliai su dviem ar trimis sagomis ir minkšta apykakle, kuri buvo skirta apsaugoti kaklą nuo saulės – tapo privaloma aprangos dalis sportininkams, kuriems jie suteikia statusą. 1953 metais golfo žaidėjai nusprendė juos nešioti po to, kai su jais pasirodė prezidentas Dwightas Eisenhower.

 

Šie marškinėliai pradėjo populiarėti ne tik sporto pasaulyje. 1972 Ralph Lauren išleido rinkinį su logotipu ir pavadinimu „Polo“ tai ir buvo mados istorijos etapas, kai šie marškinėliai įėjo į mados istoriją ne tik kaip sportininkų apranga.

Polo marškinėliai tinka beveik prie bet kokios aprangos. Džinsai, china kelnės ar šortai - su bet kokiu pasirinkimu polo marškinėliai atrodys stilingai.

 

Pas mus esančią polo marškinėlių pasiūlą galite rasti čia.