PRIVALAI TURĖTI! 3 DŽEMPERIAI, KURIUOS VERTA TURĖTI 2018 METAIS

Autorius Darius 2019-02-06 0 Komentarai

Jei jums įdomu, kokių naujausių stiliaus tendencijų vertėtų laikytis ir sekti mados kontekste - jums pasakysime vieną jų! Negalima šaudyti aklai!

 

Vyrų drabužių spinta ir jos turinys geriausi tada, kai daugiausia dėmesio skiriama klasikai. Tačiau, žinoma, taip pat gerai sekti tendencijas ir pasinaudoti tuo, kad į madą įvedamas nuolatinis pokytis. Būtų labai nuobodu, jei jūs nuolat vilkėtumėte tais pačiais baltais marškiniais ir juodu švarku. Toks stilius visada gerai, bet sportinio stiliaus akcentai, pritaikyti pagal aplinkybes - turi savo spalvą. Ir tai puiku, kalbant apie vyriškus džemperius!

 

3 MEGZTINIAI, KURIUOS TURITE TURĖTI

 

Klasikinis džemperis su užtrauktuku. Nesenstantis modelis, be kurio jūs tiesiog negalite apsieiti. Šiltas, malonus liesti, patogus dėvėti kasdien. Galite dėvėti jį namuose ar keliaujant pas draugus, patogus dėvėti po striuke ir net tinkamas sportuojat. Puikiai tinkamas užsiimant bet kokia veikla, kuri jums tenkia komfortą. Nuo knygos skaitymo ant sofos, maratonui per parduotuves, ar bėgiojant parke. Džemperis su užtrauktuku, ypač juodos, pilkos arba mėlynos spalvų atspalviais, tinka viskam, be to, jums nereikė jo lyginti. Keletą vienspalvių modelių visad verta turėti savo spintoje. Taip pat drąsiai derinkite su madingiausiomis vyriškomis palaidinėmis.

 

 

 

Prailginti vyriški džemperiai yra individualus pasiūlymas, turintis specifinį, naujai paplitusį stilių. Prailgintų džemperių stiliaus modeliai paprastai yra minimalistiniai ir lengvai įsimenami aplinkiniams, todėl neprašausi siekdamas išskirtinumo. Kartais šiems modeliams būdinga asimetrija arba įkvepiantis spaudinys.Prailginti džemperiai puikiai tinka derinti su jogger'iais, laisvalaikio kelnėmis ir "slim" džinsų modeliais.

 

 

 

 

Džemperis be gaubto - paprastas, neutralios spalva - galite drąsiai derinti su bet kokio stiliaus kelnėmis. Tačiau džemperiai su nuotraukomis ir užrašais bus TOP viršūnėje. Nuo įdomių dinozaurų iki nuostabių prekės ženklų logotipų. Privalai turėti ir TU!  

 

Rašykite komentarą