Raudonas vyriškas megztinis, kaip dėvėti?

Autorius Darius 2020-01-08 0 Komentarai

Raudonas vyriškas megztinis, kaip dėvėti?

 

Raudona yra neabejotinai viena madingiausių šio sezono spalvų. Įdomu tai, kad jos atspalviai pasirodė ne tik moterų drabužių spintose, bet ir vyrų. Patarsime, kaip dėvėti raudoną vyrišką megztinį ir kaip jį derinti.


Šiltas megztinis yra tikrai kiekvieno vyro drabužių spintoje. Raudona spalva prideda žavesio ir pabrėžia kiekvieno stilių. Ši spalva susijusi su džiaugsmu, dinamika bei energija. Ji dažnai tapatinama su drąsa ir pasitikėjimu savimi, todėl verta ją rinktis, kai norime pridėti šiek tiek entuziazmo į savo kasdienybę. Raudonas megztinis ypač tinkamas kasdieninėms stilizacijoms, tačiau ši spalva lengvai derinama ir galima dėvėti visur ir visada. Kaip sukurti sėkmingą stilių su raudonu megztiniu?

 

 

RAUDONAS VYRIŠKAS MEGZTINIS - SĖKMINGOS STILIZACIJOS

 

Vilkėdami raudoną megztinį visada išsiskirsite, todėl geriau jį iškart laikyti pagrindiniu stiliaus elementu. Geriausiai jis derinamas su juodomis kelnėmis, tai gali būti klasikinės kelnės ar džinsai. Galite rinktis ir nesenstantį derinį, tai yra platesnis, vienu dydžių per didelis megztinis ar ypač madingas golfas.

 


Raudoną megztinį vilkėkite kartu su tamsiai mėlynais džinsais ir pilka striuke. Taip atrodysite karštai bei energingai. Tokia apranga puikiai tiks darbui, vakarėliui ar susitikimui su draugais. Dar vienas įdomus derinys būtų megztinis ir baltos kelnės

 


Raudonas megztinis geriausiai atrodys su tamsesnėmis kelnėmis. Tai gali būti juodos arba tamsiai mėlynos spalvos chinos, tamsiai mėlynos spalvos džinsai su užtrauktukais ir sportinė avalynė. Avalynė tinkama raudona arba balta ir dygsniuotu striukė, kurio spalva turėtų būti panaši į kelnių spalvą.


Ar žinojote, kad raudonas megztinis gerai dera su viskuo? Vilkėkite jį net su marškiniais įvairiomis striukėms ar madinga žiemine vyriška liemene. Geras gatvės stiliaus kūrimo variantas bus derinti raudoną megztinį su džinsine striukę iš avikailio.

Rašykite komentarą