RUOŠIATĖS ATOSTOGOMS UŽSIENYJE? KO GERIAU ATSISAKYTI!

Autorius Darius 2019-01-30 0 Komentarai

RUOŠIATĖS ATOSTOGOMS UŽSIENYJE? KO GERIAU ATSISAKYTI!

 

Lietuvos turistai yra gana pagarsėję. Sklando Jonuko ir Grytutės stereotipai dėl godumo, gerų manierų trūkumo ir gana netradicinio požiūrio į mados simbolius. Jei keliaujate į užsienį, neimkite šių dalykų su savimi.

 

SKIRIAMIEJI ŽENKLAI

 

Tikras vyras nesirūpina, kaip jis atrodo atostogaujant. Galbūt tai prasideda nuo prielaidos, kad atostogos nėra mados šou, ir jis nusipelno šiek tiek laisvės kartą per metus. Todėl visos mados konvencijos atmetamos kartu su geru stiliumi. Kaip susipažinti su Lietuvos turistu užsienyje?

 

KLASIKINIS ŽANRAS, T. Y. KOJINĖS IR ...

 

Baltos kojinės ir sandalai yra kiekvieno Jonuko vizitinė kortelė atostogų metu. Jei nenorite būti vienu iš jų, geriau nekomplektuokite šio derinio į savo lagaminą. Tikrojo Jonuko ženklas taip pat yra netinkami, stori drabužiai arba atvirkščiai - per dideli. Jei turite spintoje kažką panašaus, geriausia išmesti, kad atsitiktinai nesupakuotumėte.

KO GERIAU ATSISAKYTI KELIAUJANT Į UŽSIENĮ?

 

Kartais jūs turite atrodyti elegantiškai, tai yra faktas. Verta pakuoti geresnius drabužius, ypač jei planuojate apsilankyti prabrangesnėse vietose. Tiesiog atsižvelkite į tai, kad geriausių drabužių pakavimas iš jūsų spintos, įskaitant kostiumą, ir baltus, originalius marškinius, gerokai viršija jūsų bagažo limitą. Tad pasiimkite tuos drabužius, su kuriais atrodysite tvarkingai ir gerai jausitės. Švarkus ir smokingus palikite namuose.

 

MILIJONAS MARŠKINĖLIŲ

 

Žinoma, reikia pasiimti kai kuriuos drabužius. Pasivaikščioję nešvariais ar prakaituotais drabužiais niekam simpatijų nesukelsite. Tiesiog neužmirškite, kad didžiąją dienos dalį, greičiausiai praleisite besimaudydami ir mūvint tik glaudėmis, todėl šimtas skirtingų marškinėlių jums tikrai nepadės. Atsikratykite minties, kad reikia prigūsti lagaminą ir tai ne pasaulio pabaiga, ypač jei pusė to, ką įsidėjote tikriausiai net nepanaudosite. Susipakuokite tik tai, ko reikia, o drabužių spinta gali likti namuose.

Rašykite komentarą