Šortai į miestą, į gamtą ir į sporto salę

Autorius Darius 2019-02-20 0 Komentarai

Ką gi, vasaros karščiai vis labiau atvyksta į Lietuvą. Tai magiškas metų laikas, bet tuo pačiu ir verčiantis atsinaujinti. 

 

Ankstyvas šeštadienio rytas, pro langą šviečianti saulė, norom nenorom, kviečia išlįsti į lauką. Pamanote, kodėl nepabėgiojus, kol temperatūra nepasiekė piko, o kaip tik pučia gaivus vėjelis. Išsitraukiate iš spintos šortus, patogius marškinėlius, sportbačius ir štai – Jūs pasiruošęs. Pabėgiojęs grįžtate namo ir sulaukiate žinutės nuo seno draugo, siūlančio susitikti, kurio nematėte atrodo visą amžių. Pažiūrite į termometrą, panašu, kad džinsai ar kelnės nebus pats tinkamiausias pasirinkimas, todėl nudžiungate prisiminę, kad neseniai kurjeris Jums pristatė naują pirkinį. Karštu oru tai vienas iš tinkamiausių aprangos sprendimų.

 


Atsisveikinate su draugu. Šilti saulės spinduliai teikia džiugesio ir nenorite net pagalvoti, kad teks sėdėti namie. Iškyla prie ežero? Puiki mintis. Greitai paskambinate draugams ir viską suderinę imate krautis daiktus. Jokiu būdu nepamirškite vieno iš svarbiausių – patogių šortų.
Na, matote, kaip gali palengvėti Jūsų diena, jei būsite pasiruošęs karštiems orams ir nereikės kankintis vilkint džinsų... Dar neturite šortų tinkamų šiam sezonui? Mes čia ir esame tam, kad Jums padėtume.
Daugiau šortų pasirinkimų rasite čia.

 

Rašykite komentarą