SPORTINĖ FORMA VASARAI PER MĖNESĮ?

Autorius Darius 2019-02-04 0 Komentarai

Vasara ateina greitai, o jūsų fizinė forma yra neparuošta vasarai? Nesvarbu! Kartu mes įvertinsime, ar galima per mėnesį paruošti kūną ir išanalizuosime su tuo susijusius ginčus.

 

SPORTINĖ FIGŪRA PER MĖNESĮ - AR TAI ĮMANOMA?

 

Daugeliui, ko gero, įdomu, ar per mėnesį galima išlipdyti puikią sportinę figūrą. Užtikriname, kad tai yra mitas! Žinoma, negalima atmesti, kad jūsų raumenynas gerokai padidės, tačiau per vieną mėnesį nepamatysite svaiginančio rezultato. Vien tik entuziazmo sportui nepakanka, o sportiškai figūrai reikia daugelio mėnesių pastangų, reguliarios ir subalansuotos mitybos, treniruočių programos ir papildų.

 

 

JEI NORITE TURĖTI GERAS FORMAS, PRADĖKITE DIRBTI DABAR

 

Jei planuojate išbandyti savo ištvermę ir savo kūną paruošti sportišku, pradėkite tai daryti dabar. Įspėjame, nesivadovaukite taisykle, sportas bet kokia kaina. Atminkite, kad per mėnesį net jei ir intensyviai sportuosite, nesukursite raumeningo kūno. Vadovaukitės trenerių paskirtais treniruočių planais ir prisiminkite - daugiau nėra geriau!

 

Be to, nepamirškite apie gerai subalansuotą mitybą ir papildus. Turite žinoti, kokie baltymai po treniruočių veikia geriausiai

 

Pradėjote sportuoti ir jau pamatėte pirmuosius kūno pokyčius? Sveikiname, tai pirmieji jūsų darbo vaisiai!

 

Mūsų puslapyje PIRKTUKAS.LT rinkis iš gausybės sportinių kostiumų, laisvalaikio kelniųmarškinėlių ir džemperių pasiūlos! 

Rašykite komentarą