SPORTINIAI KOSTIUMAI – NE TIK Į SPORTO SALĘ

Autorius Darius 2019-02-07 0 Komentarai

Paklausę vyro, koks pats mėgstamiausias ir patogiausias jo apsirengimas, neabejoju, kad išgirsime vienareikšmišką atsakymą – sportinis kostiumas.

 

Visą dieną praleidžiate kostiume, jei Jūs esate svarbus žmogus įmonėje, o gal privalote vilkėti uniformą?

 

Iš tiesų visai nesvarbu, kokias pareigas Jūs užimate, tačiau garantuoju, kad privalote vilkėti tvarkingą aprangą, kuri kartais gali varžyti judesius ir kuo labiau artėja darbo pabaiga, tuo labiau Jūs norite nusimesti drabužius ir „įšokti“ į patogią, laisvą sportinę aprangą. Ir tai nereiškia, kad Jūs skubate į sporto salę, tai puikiai tiks ir tokiam „sportiniam“ užsiėmimui, kaip gulėjimui prie televizoriaus ant sofos. J

 

KODĖL SPORTINIS KOSTIUMAS?

 

 

Manau, nei vienam nereikia aiškinti, kokį komfortą jis suteikia išsilaisvinus iš formalių drabužių. Maloni kūnui medžiaga – tai vienas iš būdų atsidėkoti sau už įtampos kupiną dieną. Prie kelnių pritaikytas džemperis universali aprangos detalė, kurią visada galėsite užsivilkti, kai oras atvės.

 

NAUJAS PIRKINYS

 

Traukiate iš spintos seną, nublukusį džemperį ir kelnes, kurios nuo nešiojimo labiau primena skudurą ir daugiau naudos bus plaunant su jomis grindis nei vilkint? „C‘mon“.. negi Jūs tikrai dar galvojate tai nešioti? Sportinis kostiumas turi užimti vieną iš garbingesnių vietų Jūsų garderobe ir privalote su juo atrodyti pasitempęs savimi pasitikintis vyras, o ne kaip ką tik iš mūšio lauko grįžęs išpešiotas viščiukas. Tai puiki apranga praleisti laisvalaikį gamtoje, iškyloje, nueiti į parduotuvę ir t.t. todėl norime pasiūlyti nieko negalvoti ir save nudžiuginti nauju sporiniu kostiumu, nes kas daugiau, jei ne Jūs pas žinote, ko labiausiai trokštate. ;)  

 

 

Rašykite komentarą