SPORTINIS ŠVARKAS, KUO JIE IŠSISKIRIA IR KAIP JUOS DERINTI?

Autorius Darius 2019-02-21 0 Komentarai

Skaičiai ir savininko vardas ant nugaros, gobtuvas, rankogaliai ir (pageidautina trys) juostelės ant rankovių. Tai tikrai galima pavadinti sportiniu stiliumi, tačiau jeigu į tai pažiūrėsime kiek iš šiuolaikiškesnės prizmės?

 

Jeigu esate ne iš to sluoksnio žmonių kur kostiumas yra aprangos dalis kiekvieną dieną nuo ryto iki vakaro, tuomet kostiumai nepriklauso mėgstamiausių drabužių sričiai. Todėl mes siūlome rinktis sportinį laisvalaikio švarką.

 

SPORTINIS ŠVARKAS, KURIS VISŲ PIRMA YRA UNIVERSALUS PASIRINKIMAS

 

Šio tipo švarkas yra idealus sprendimas visoms progoms . Jis tiks ne tik į darbą, mokyklą, universitetą, bet ir į klubą. Priklausomai nuo kitų rūbų šis švarkas taps kaip chameleonas ir derės prie daugelio priedų. Bet apie tai vėliau. Pirmiausiai pakalbėkime apie šio švarko charakteristiką. 

 

Darbo interviu metu yra svarbiausias pirmas įspūdis . Buvo įrodyta, kad svarbiausiais kriterijus interviu metu yra mūsų išvaizda, gestai ir kūno kalba, kurie sudaro 56% nuomonės apie mus . Potencialus darbdavys antroje vietoje (37%) atkreipia dėmesį į balso toną ir tembrą ir galų gale tik 7% to, ką pasakome. 

 

Tokio tipo švarkai tinka beveik prie visko. Prie jo galite derinti marškinėlius, megztinius ir marškinius. Pastarieji be abejo turėtų būti neformalūs. Kas toliau? Geriausiai tiks džinsai. Šiuo atveju spalvą galite rinktis laisvai.

 

sportinis svarkaslaisvalaikio svarkasmono svarkas

Rašykite komentarą