STALO ŽAIDIMAI - NE TIK MAŽIEMS VAIKAMS!

Autorius Darius 2019-02-05 0 Komentarai

Kas iš mūsų nepamena žaidimo "Monopolis", kurį žaidėme būdami vaikais? Nors daugelis iš mūsų nustojo žaisti, kažkur tarp pradinės ir vidurinės mokyklos laikų, atsiranda vis daugiau žmonių, kurie žaidžia stalo žaidimus sulaukus keturiasdešimties metų amžiaus. Ir teisingai! Nes stalo žaidimai yra labai įdomus užsiėmimas nepriklausomai nuo amžiaus.

 

Stalo žaidimai, kuriuos vaikai žaidė prieš daug metų, buvo reikalaujantys daugiau laiko, taip pat jie nebuvo labai patrauklūs susitikimuose suaugusiems. Žinoma, "šaškės" yra gražus žaidimas, tačiau sunku įsivaizduoti, kad valandų valandas galėtume praleisti žaidžiant šį žaidimą.

 

Pastaraisiais metais, stalo žaidimų populiarumas išaugo, o tai reiškia, kad rinka pasiūlė dar daugiau įdomių žaidimų, tarp kurių kiekvienas gali rasti kažką sau.

 

STALO ŽAIDIMAI: KĄ ŽAISTI VAKARĖLIUOSE?

 

Visų pirma, pagalvokite apie tai, kokie stalo žaidimai bus tinkami vakarėlio temai. Jei organizuojate didelį vakarėlį, tikriausiai nesirinksite ilgų ir sudėtingų loginių žaidimų. Rekomenduotini paprastesni ir, visų pirma, trumpesni ir patrauklesni žaidimai, tokie kaip "Dixit“ ar „Jungle Speed“.

 

Jei kviečiate kelis žmones pas save, tada galite pasirinkti kažką daugiau reikalaujančio. Žaidimai, kurie gali užtrukti kelias valandas, puikus pasirinkimas vaidmenų žaidimai, kur turite galimybę sukurti savo charakterį.Taip pat geras pasirinkimas strateginiai žaidimai, kuriuos žaidžiant galite pritaikyti ir pilnai išnaudoti savo planavimo įgūdžius.

 

Ir jei jūs norite praleisti nepaprastą popietę su savo šeima, visada galite paįvairinti šį laiką ir žaisti vadinamuosius visos šeimos žaidimus.Vienas iš populiariausių šiame žanre yra jau minėtasis "Dixit", kuriame galite žaisti su jaunesniais broliais ir seserimis kartu įtraukti ir senelius! Taip pat galite nusileisti klasikai ir pasiimti seną monopolį!

 

Elektronikos laikmečiu, panašu, būsime priversti atsisveikinti su stalo žaidimais. Tačiau šiandien jais prekiaujama ir daugybėje didesnių prekybos centrų rasime skyrius, kuriuose parduodami tik stalo žaidimai, o internetiniuose forumuose,  verda diskusijos tarp tokio tipo žaidėjų mėgėjų. Ir iš tiesų, jei norite kūrybiškai praleisti savo laisvalaikį ir tuo pačiu metu praktikuoti loginį mąstymą, nėra nieko geriau už stalo žaidimus! 

 

 

Rašykite komentarą