Stiliaus patarimai. Kaip dėvėti marškinius su sagomis

Autorius Darius 2019-06-04 0 Komentarai

Stiliaus patarimai. Kaip dėvėti marškinius su sagomis


Ar paskutinė marškinių saga visada turi būti užsegta? Tai tiesiog priklauso nuo progos, pačių marškinių bei kitų aprangos detalių. Šiame straipsnyje atskleisime, kada ir kaip nešioti užsegtus bei atsegtus marškinius.
Marškiniai yra elegantiškas vyriškos drabužių spintos elementas, o anksčiau jie buvo dėvimi tik prie kostiumų bei frakų. Šiandien jie taip pat dėvimi su džinsais, medvilninėmis kelnėmis ir sportiniais švarkais. Taip pat pasikeitė daugybė stilių ir audinių, iš kurių siuvami vyriški marškiniai. Nepaisant to, taisyklės dėvėjimo, išliko nepakitusios, o vienas iš svarbiausių dalykų yra sagos.

 

Viršutinė marškinių saga - atsegta ar užsegta?


Kalbant apie tai, ar užsegti viršutinę sagą, tai priklauso nuo pačių marškinių modelio bei progos. Jei dėvėsite elegantiškus marškinius ir kaklaraištį ar peteliškę, turėsite užsisegti visas sagas. Nes apykaklė priglunda prie kaklo ir visas atrodo tinkamai bei stilingai. Atsegta viršutinė saga po kaklaraiščiu atrodo nenatūraliai ir gana netvarkingai.
Tačiau, jei proga yra ne formali ir vilkite marškinius be kaklaraiščio, galite leisti sau atsegti viršutinę sagą. Tokiu būdu stilius bus laisvesnis ir jausitės patogiau.

 

 

Kiek marškinių sagų gali būti atsegta?


Kiek sagų atsegti, kad būtų ne per daug? Jeigu norite atrodyti tinkamai ir esate be kaklaraiščio, palikite atsegtą tik vieną viršutinę sagą. Atsisegant dar vieną, elegantiško stiliaus atveju, tiesiog būtų šiek tiek per daug. Galite sau leisti tai daryti tik neformaliose situacijose, pavyzdžiui, švenčių metu, kai dėvite kasdienius marškinius su šortais ar džinsais.
Marškinėlių sagų skaičius taip pat priklauso nuo jų formos. Kalbant apie elegantiškus marškinius, kaip jau minėjome, viskas priklauso nuo to, ar mes dėvime kaklaraištį, ar ne.

 


Paprastai dėvimi kasdieniniai marškiniai be kaklaraiščio, todėl galima palikti atsegtą viršutinę sagą. Jausitės dar laisviau jeigu dėvėsite laisvesnes kelnes, džinsus ar šortus kartu su marškiniais. Tokiu atveju net dvi ar trys atsegtos sagos atrodo gerai. Savo ruožtu, marškiniai, gali būti laisvai dėvimi. Paprastai apykaklė yra užsegta, tačiau atsegus ją parodysime neformalų marškinių stilių.

Rašykite komentarą