STILINGI RŪBAI VYRAMS


Ar jums sunku derinti skirtingus drabužių spintos elementus, kad sukurtumėte darnų, išraiškingą aprangos vaizdą? Deja, ne visada ir ne visiems tai pavyksta, bet nenuleiskite rankų! Nes viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasikliauti šiuo straipsniu ir pasinaudoti patarimais. Šiame straipsnyje pateiksime jums aprangos derinius, kurie palengvins jūsų aprangos derinimą.


Aprangos deriniai


Aprangos deriniai yra geras pasirinkimas tiems, kurie nori gerai atrodyti, tačiau nesugeba derinti atskirų drabužių elementų. Jei ši problema taikoma ir jums, naudokite tokias paruoštas stilizacijas. Pamatysite, kad po kurio laiko galėsite juos modifikuoti ir pridėti dar daugiau elementų. Sėkmės raktas yra surinkti kelis pagrindinius ir universalius aprangos elementus, kurie puikiai pasitarnaus bet kuriame derinyje. Turime jums keletą paruoštų stilių pasiūlymų. Štai jie!


MADINGIAUSI PARUOŠTI DRABUŽIŲ RINKINIAI


Ar norite sužinoti, kaip tapti madingu? Pirmiausia pradėk rengtis, kad niekam nekiltų abejonių, jog žinote, ką reiškia stilius. Vienas iš mūsų paruoštų pasiūlymų yra atsitiktinis rinkinys su madingu languotu paltu. Vyriški paltai yra tikras sezono hitas, o jei dėvite derančius, šiek tiek pablukusius džinsus ir juodą megztinį, sukursite išties stilingą išvaizdą. Atminkite, kad madingi žmonės rengiasi juodai.

 


Jeigu, vis dėlto, languoti paltai visiškai neatitinka jūsų stiliaus, galite pasirinkti ką kita mūsų pasiūlymą. Tai yra klasikinis, vyriškas smėlio spalvos paltas. Kartu su juodomis kelnėmis ir megztiniu aukštu kaklu, taip atrodysite elegantiškai bei stilingai. Tokį derinį galite lengvai rinktis einant į miestą, pasimatymą ar darbą.

 


Ar vertinate klasiką ir eleganciją? Siūlome rinktis: madingas chino kelnes ir tamsiai mėlynos spalvos marškinius, galite atsegti dvi viršutines sagas ir taip atrodysite ne taip formaliai. Taip pat šį derinį papildykite saulės akiniais ir klasikiniais batais.

 

 

O gal jums artimas gatvės stilius? Puiku, turime ir jums pasiūlymą! Derinio pagrindinė spalva - žalia, rinkitės šios spalvos striukę, kurią papildo stilingi rudi aulinukai ir pilkas džemperis su aplikacijomis ar užrašais.

 


Turime dar vieną gatvės stiliaus pasiūlymą jums. Šis derinys atitinka šio sezono naujausias mados tendencijas. Apie ką mes kalbame? Žinoma, apie džinsinę striukę su avikailiu ar dirbtiniu kailiuku. Prie jos derinkite juodą sportinę avalynę ir baltus marškinėlius, ir tikrai būsite pastebėti. 

 

 

Ar jūs ieškote kažko laisvo ar roko stiliaus? Pagalvojome ir apie tai. Siūlome rinktis juodą odinę striukę su gobtuvu. Pasirinkite juodus džinsus su užtrauktukais ir juodą džemperį bei gobtuvo ar megztinį. Taip atrodysite ypač stilingai ir sukursite laisvą bei nerūpestingą išvaizdą.

 

 

Jei dar nežinojote ar pamiršote, mes jums priminsime, kad neoninių drabužių mada vėl sugrįžo. Marškinėliai, džemperiai, ryškios juostelės ant kelnių, štai kas madinga šiandien! Atrodykite stilingai ir rinkitės žalią neoninį džemperį, pilkas laisvas kelnes ir pilką liemenę. Atminkite, kad vyriškos liemenės yra dar viena šio sezono hitas, todėl verta turėti bent vieną savo garderobe.