TATUIRUOTĖ TRUKDO DARBUI?

Autorius Darius 2019-02-04 0 Komentarai

Tėti, aš pasidariau tatuiruotę ant dilbio! Tai atrodytų baisiausias sakinys, daugumai mūsų tėvų. Tiesa ta, kad kūno piešiniai ant kūno jau nebėra kažkas tokio stebinančio ir šokiruojančio, tačiau tatuiruotė darbe ir mokykloje gali kenkti ir gadinti jūsų įvaizdį. Taip pat žinoma, kad mūsų seneliai tatuiruotes ant kūno tarktuoja, kaip asmens sėdėjusio kalėjime, ženklą. Tendencijos šiuo klausimu nuolat keičiasi.

 

PRIEŠ VIZITĄ PAS TATUIRUOČIŲ MEISTRĄ

 

Vienas dalykas yra tikras: prieš atlikdami šį svarbų žingsnį, apsvarstykite tai kelis kartus. Ypač jei jūs svajojate apie tatuiruotę ant kaklo ar kitoje matomoje kūno dalyje. Spalvotas ženklas, greičiausiai, pasiliks su tavimi visą likusį savo gyvenimą. Atminkite, kad ne visiems patinka šis kūno puošimo būdas, todėl kalbant apie darbą ar kelionę autobusu, galite sulaukti keletos nemalonių sakinių. Puiki išeitis iš situacijos yra mažos tatuiruotės ant riešo arba tokiose vietose, kurias lengva paslėpti. Galite rinktis iš daugybės subtilių raštų ar akvarelės technikos – jų derinį.

 

KAI TATUIRUOTĖ DARBE TAMPA PROBLEMA

 

Jei grafika puošia jūsų kūną ir laukia pokalbis dėl darbo, pagalvokite, ar negalite to uždengti drabužiais. Ne kiekvienas darbdavys neigiamai vertina tatuiruotes. Tačiau jūs turite nepamiršti, kad klientai yra jų prioritetas, todėl jie gali atsisakyti jūsų kandidatūros, nes bijo jų nuomonės. Kandidatuojant į mokytojo ar gydytojo profesiją, kaklo tatuiruotė gali iškart atmesti kandidatą. Vienas pastebėjimas: kai kuriose profesijose tai tiesiog neatleistina.

 

TATUIRUOTĖ ANT NUGAROS - PAPRASTAS PROBLEMOS SPRENDIMAS

 

Esate aistringai nusiteikęs rašalo dekoracijoms, nesijaudinkite! Turime puikų sprendimą. Keletas mano tautiečių nusprendė padaryti akį traukiančias tatuiruotes tose vietose, kurias lengva uždengti. Tatuiruotė ant šlaunų yra geras (ir seksualus) sprendimas moterims. Tačiau vyrams geriausia tatuiruotę daryti ant nugaros. Didžiulis, gerai pagamintas meno kūrinys ant nugaros raumenų? Ir jums nereikia nerimauti dėl sėkmės priešingos lyties atžvilgiu!

 

 

TATUIRUOTĖS DARBE? - YRA IŠEITIS!

 

Puikus problemos sprendimas taip pat yra grafika, kuri baigiasi prieš marškinėlius. Dėl to tatuiruotę be vargo pridengsite esant poreikiui. Panašiai kaip ir paveikslai blauzdos ar kulkšnies srityse, kuriuos atvirai demonstruojame tik vasarą. Problema išspręsta bus savaime, jei darbe esate ribojamas aprangos kodu ir negalite leisti sau mūvėti trumpesnių kelnių.

 

TATUIRUOTĖ ANT RANKOS? TAIP, BET TIK IŠ PROFESIONALO!

 

Ne visada kiekis reiškia kokybę. Pasirinkite vieną puikiai išreikštą modelį. Ne menas paimti pinigus už abejotinos meninės vertės darbą. Jei norite sužinoti daugiau apie tatuiruotes, aš rekomenduoju "Remis tatto" Facebook puslapį. Dėmesio, pamatę keletą, jūs neteksite amo! Patikrinkite nuomones apie menininkus, ieškokite tik rekomenduojamų ir su gerais atsiliepimais. Gerai pagalvokite apie tai, kas išliks su mumis amžinai.

 

Rašykite komentarą