TOP 5 VYRŲ STILIAUS KLAIDOS!

Autorius Darius 2019-01-30 0 Komentarai

Kochanovski's savo darbe rašė: "Ne drabužis puošia vyrą (...)". Taigi, ar šiuolaikinio žmogaus išorinė išvaizda nėra tokia svarbi? Pasirodo, kalbėjimo maniera ir turinys pranešime tik trečdaliu paveikia mūsų bendrą vaizdą. Daug didesnį poveikį mūsų asmens vertinimui turi išorinė išvaizda! Turint omenyje tai, kad pirmas įspūdis, geras ar blogas, dažnai lemia mūsų ateitį, taigi šiame straipsnyje parengėme stilistinių klaidų sąrašą, kurio reikėtų vengti.

 

1. NEŠVARŪS BATAI

 

Viena iš dažnų stiliaus klaidų, kuri akimirksniu matoma iš toli, yra vyrų nepakankamas dėmesys batams! Švari avalynė yra raktas! Net brangūs kostiumai neatrodys gerai derinami su nešvariais batais, ypač todėl, kad kojos yra galutinis figūros taškas ir yra greitai pastebimos. Verta skirti keletą minučių per dieną, kad batai būtų nepriekaištingi.

 

 

2. PRIŽIŪRĖTA ŠYPSENA

 

Nuoširdi ir ryški šypsena gali sužavėti ir lengvai laimėti naujai pažįstamų žmonių simpatijas - ką tikrai verta prisiminti! Kuriant savo teigiamą įvaizdį, graži šypsena yra tokia pat svarbi kaip ir galimybė užmegzti dialogą. Žinoma, svarbiausia tinkama burnos higiena, o ką jau kalbėti apie sveikus dantis. Reguliarus dantų šepetėlio keitimas ir tinkamas dantų šepetėlio pasirinkimas yra tai ką "privalo turėti" kiekvienas gerai prižiūrintis vyras! Šiuo atveju visada verta sutelkti dėmesį į jūsų naudojamo produkto kokybę.

 

 

3. NETINKAMAI PASIRINKTI DARBUŽIAI

 

Kitas, svarbus elementas ir dažna stiliaus klaida - netinkami drabužiai! Tinkamai pasirinktas ir pritaikytas kostiumas, marškiniai ar kelnės pabrėžia figūros pranašumus ir užmaskuoja trūkumus. Nei vienas net ir brangiausias derinys neatneš jums sėkmės, jei ant jūsų negula kaip nulietas. Turėtumėte dėmesingai pasirinkti dydį atitinkantį jūsų proporcijas. Tinkamas kelnių, švarko rankovių ilgis padidina stiliaus kokybę ir daro teigiamą poveikį jūsų įvaizdžiui.

 

 

4. PRIŽIŪRĖTI PLAUKAI

 

Kaip ir batai, plaukai yra svarbus mūsų silueto taškas ir toks pats ryškus. Nepakankamai švari ir tvarkinga galva blogai vertinama kiekvieno žmogaus. Apleisti plaukai taip pat yra labai svarbūs kuriant teigiamą ar neigiamą įvaizdį. Plaukai matomi, todėl jais reikia rūpintis.

 

 

5. KVAPAS

 

Paskutinė ir vienodai svarbi stiliaus klaida, kurią dažnai daro dauguma vyrų yra nepakankamas rūpestis dėl tinkamo kvapo. Pagrindas yra tinkamas dezodorantas ir tualetinio vandens komplektas. Aromatas, kaip ir charakteringa apranga yra mūsų stiliaus dalis. Ne kiekvienas kvapas tinka kiekvienam žmogui, todėl verta rinktis individualiai, atsižvelgiant į mūsų gyvenimo būdą ar drabužių stilių.

 

Rašykite komentarą