TOP 5 - PRIVALAI TAI TURĖTI

Autorius Darius 2019-02-20 0 Komentarai

Jeigu einate koja kojon su mada, tuomet šis straipsnis būtent Jums. Čia pateiksime 5 vyriškos aprangos topus, kuriuos pateikia žymiausi dizaineriai pavasario/vasaros sezonui. Pavasario kolekcija grąžino natūralias spalvas, modernias formas ir aksesuarus karščiausiems mėnesiams. 

 

ŠEŠTOJO DEŠIMTMEČIO  MARŠKINIAI

 

Jau kalbėjome apie grįžtančias 90-tųjų ir 70-tųjų mados tendencijas šį sezoną, tad nenustebkite, kad dabar perkelsime Jus į dar gilesnę praeitį. „Oversize“ marškiniai ir polo stiliaus marškinėliai trumpomis rankovėmis – būtent tai, ką Jūs galėjote matyti savo tėvų ar senelių fotoalbumuose. Tokią kolekciją neseniai pristatė Raf Simons ir Louis Vuitton. Subalansavę šią tendenciją su tinkamomis kelnėmis ir aksesuarais  sukursite pačią tikriausią šeštojo dešimtmečio atmosferą. 

 

 

                                                           Louis Vuitton, Raf Simons, Canali, Lanvin, Umit Benan

 

SUSIKURKITE ĮVAIZDĮ

 

 

„BOMBER“ ŠVARKAI

 

Visų pirma, tuos, kurie nežino, norime supažindinti su šia savoka. „Bomber“ švarku vadinamas trumpas švarkelis panašus į lakūnų striukes, užsegamas užtrauktuku. Šis švarkelis taip pat atėjo iš šeštojo dešimtmečio į 2016 metų pavasario/vasaros kolekcijos pristatymo podiumus.  Toks švarkelis yra puikus pasirinkimas kasdieniniam įvaizdžiui sukurti, su juo atrodysite šauniai ir jausitės patogiai. 

 

 

                                                                Alexander Wang, Simon Miller, Salvatore Ferragamo, Versace, Louis Vuitton

 

SUSIKURKITE ĮVAIZDĮ

 

 

TRUMPI ŠORTAI

 

Tai dar vienas šio sezono topas , apie kurį kalbame jau nebe pirmą kartą. Šortai virš kelių šį sezoną bus pats geriausias pasirinkimas. Mados namai tokie kaip Prada ar Gucci sugrąžino šio modelio šortus į rinką. Geriausia tokius šortus rinktis mėlynos, žalios ir geltonos spalvos keliaujant į paplūdimį ir pasirinkti tamsesnių spalvų ir universalesnius keliaujant į miestą. 

    

                                                                                                       Top Shop Design, Prada, Gucci

 

KOMBINEZONAI

 

Naujausia pavasario/vasaros mados tendencija – kombinezonai. Rinkitės juos šaltų, blankios žalios ar juodos spalvų. Jei skaitėte ankstesnius straipsnius, žinote, kad džinsinė medžiaga grįžta į madą, todėl pasirinkę tokį kombinezoną tikrai pataikysite į dešimtuką. 

 

                                                                                            Alexander Wang, Greg Lauren, Givenchy, A.P.C

 

BALTOS CHINOS IR KELNĖS

 

Apie baltas kelnes mes taip pat buvome jau rašę, todėl dabar paminėsime tik prie kokių aksesuarų jos atrodys geriausiai t.y. rudos spalvos batai ir diržai. Derindami baltas kelnes su tradiciniu raštuotu megztiniu Jūs gausite klasikinį įvaizdį, o kombinuodami su marškiniais ir švarku – turėsite savaitgaliui tinkamus rūbus.

 

 

                                                                Tommy Hilfiger, Dior Homme, Polo Ralph Lauren, Calvin Klein Collection

 

 

Rašykite komentarą