TRUMPA ŠORTŲ ISTORIJA: BERMUDAI, KARGO..

Autorius Darius 2019-02-04 0 Komentarai

Oras tampa šiltesnis, todėl verta apsvarstyti, ką dėvėti karštomis dienomis. Puikus pasirinkimas atrodo šortai. Kada prasidėjo jų mados istorija ir kaip juos pasirinkti - skaitykite apie tai žemiau.

 

TRUMPAI APIE ŠORTUS

 

Jūs drąsiai galite įvardinti, daugelio kelnių rūšių pavadinimus. Šortai ne išimtis, galime rinktis bermudus, paplūdimio, kargo šortus ir daugelį kitų. Kai kurie iš jų buvo ypač naudingi atogrąžų klimatu, kai kurie buvo karinės uniformos dalis, o kiti buvo puikiai tinkami sportinei veiklai. Bet kokiu atveju - tai vyriškas drabužis, turintis ilgą ir, svarbiausia, praktinę istoriją.

ŠORTŲ REIŠKINIO PRADŽIA

 

Kodėl šortai buvo tokie sėkmingi? Yra daug priežasčių, tačiau, kaip jau minėjome, jie yra tinkami labai karštoms ir šiltoms dienoms ir turi daug praktinių funkcijų. Šio drabužio privalumai yra daugiausia patogumui, tačiau verta nepamiršti apie jų mados charakteringumą.

 

1970 m. šortai buvo tikras mados hitas. Jie buvo dėvimi jaunų, senų, moterų ir vyrų. Populiarumą sukėlė disco stiliaus era, kuri karaliavo radijuje ir naktiniuose klubuose. Nors disco reiškinys savaime tęsiasi iki šios dienos, šio žanro gerbėjų stilius labai pasikeitė.

 

Straipsnio apačioje yra vaizdo įrašas, kuriame pamatysite nuotraukas iš 70-ųjų. Kas galėjo pamanyti, kad mada nustebins daugiau nei vieną kartą!|

 

ŠORTAI ŠIANDIEN

 

Jei manote, kad mūvint šortus prašausite, klystate! Dabartinė mada nebijo eksperimentuoti ir derinti įvairių, visiems gerai žinomų drabužių. Šortų gigantai dabartinėje mados industrijoje, dažnai gausiai dekoruoti arba plėšyti šortai. Šortai taip pat yra neatskiriama šventinės mados dalis. Dygliuoti, plėšyti šortai yra vienas iš populiariausių roko koncertų motyvų.

 

ŠORTAI - KAIP PASIRINKTI, KĄ DĖVĖTI IR KOKIAIS ATVEJAIS

 

Šortų/bridžų pasirinkimas nėra lengvas. Yra įvairių modelių, kirpimų ir formų, lengvai prienami kiekviename prekybos centre. Parduotuvių lentynose dažniausiai rasite bermudus - šie šortai yra stilingos išvaizdos, itin patogūs ir dažnai yra puikus pasirinkimas stilingam vaikinui. Moterys, kurios taip pat dažnai naudoja trumpų šortų stilizaciją, gerai žino, kaip dėvėti šortus.


Patariame laikytis savo patogumo. Venkite masyvių ir storų šortų ir bridžų, nes dabar arba vasarą gali būti per karšta. Palyginkite juos su savo figūra ir ūgiu. Jei mūvėsite per ilgus šorus galite sukurti trumpų kojų įvaizdį, o jei per didelius, dirbtinai padidinsite savo klubus ir šlaunis. Labai trumpi šortai taip pat nėra geras pasirinkimas - 70-tieji metai jau praeitis.

Šį sezoną džinsai yra ypač madingi - būtinai įtraukite juos į savo stilių. Tačiau, kai kalbama apie spalvą, šiuo atveju jums nereikia savęs riboti. Galite derinti atsitiktines spalvas ir stilius. Tokie šortai bus universalūs vasaros sezono metu. Jei jums patinka raštai ar šiek tiek daugiau protingų paplėšymų - stenkitės sumaniai pasirinkti geriausią stiliaus derinį. Atminkite, kad svarbu išlaikyti kontrastrą tarp marškinėlių spalvos ir šortų.

Šortai puikiai pasiteisins mažiau formaliomis progomis. Pasivaikščiojimai, vakarai su draugais ar ekskursijos prie jūrą – štai čia, šortai tiks geriausiai.

 

Rašykite komentarą