Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti jūsų naršymo patirtį, bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent jums. 

VAKARĖLIS PAPLŪDIMYJE - KĄ RENGTIS?

VAKARĖLIS PAPLŪDIMYJE - KĄ RENGTIS?

Vakarai tampa ilgesni, o naktimis vis šilčiau. Netrukus prasidės atostogų sezonas ir dar daugiau ... vakarėliai paplūdimyje! Mes visi laukiame to laiko, kai galėsime gulėti prie jūros iki vėlaus vakaro. Tačiau reikia nepamiršti, kad pajūryje įvykiai gali pasisukti netikėtai, todėl derėtų būti visada pasiruošus. Stiliaus derinys, kuris bus patogus tiek karštą dieną, tiek naktį. Kaip apsirengti, kad atrodyti gerai? Patikrinkite save!

PADARYKITE ĮSPŪDĮ

Paplūdimio vakarėlyje išsiskirkite iš draugų! Vietoj įprastų maudymosi glaudžių pasirinkite šortus. Ačiū jiems, nes jūs ne tik atrodysite stilingai saulės vonių metu, bet ir žaliųjų bangų fone!

Vakarėlio metu sužibėsite pasirinkus šortus su kariniais ar gėlių motyvais. Derinkite su mažiau formaliais, šiek tiek laisvumo suteikiančiais lininiais marškinėliais trumpomis rankovėmis. Jūs tikrai atrodysite puikai ir paliksite neišdildomą įspūdį aplinkiniams.

VAKARĖLIS ALL NIGHT LONG

Vakarėlis paplūdimyje dažnai tęsiasi iki vėlyvos nakties, o kartais net iki paryčių, taigi turėtumėte pasiimti papildomų drabužių ilgomis rankovėmis. Vakarui rinkitės lengvą, užsegamą džemperį, kuris puikiai tinka prie lininių marškinėlių. Nepamirškite paplūdimio šlepečių arba deriniui pasirinkite lengvus vyriškus batelius, kurie papildys jūsų vasaros stilių.

Sekančią dieną po vakarėlio patariame valgyti maistingus pusryčius!

Vaiva Bagdanavičienė Patalpinta Vaiva Bagdanavičienė

Mada lyg pavasaris, ateina, praeina, sugrįžta arba ne, tačiau visuomet kvepia taip pat.. ne gėlėmis, o naujomis pažintimis!  Ir visai nesvarbu ar ta pažintis su nauju žmogumi, ar nauja aprangos dalimi, tai visuomet ypatingai žavi. O „tas, kas sakė, jog laimės už pinigus nenusipirksi, tikriausiai nežinojo, kur apsipirkti", - Bo Derek.

Rekomenduojami produktai šiai temai

Vyriški baltos spalvos marškinėliai "Fighters"

Vyriški baltos spalvos marškinėliai "Fighters"

SUDĖTIS:100% MedvilnėGalima paklaida +/- 3 cmMODELIS (182 CM, 85 KG) DĖVI DYDĮ L.DydisA B ..

11.90 € 14.90 €

Vyriški balti marškinėliai "Mobile"

Vyriški balti marškinėliai "Mobile"

SUDĖTIS:100% MedvilnėGalima paklaida +/- 3 cmMODELIS (182 CM, 85 KG) DĖVI DYDĮ L.DydisA BCM7549..

11.90 € 14.50 €

Vyriški tamsiai pilkos spalvos šortai "Alero"

Vyriški tamsiai pilkos spalvos šortai "Alero"

Medžiaga: 100% poliesteris.Modelis 182 cm, 85 kg, dėvi dydį L.Galima paklaida +/- 3cm.Dydis AB&..

13.50 € 19.50 €

Turkio spalvos vyriški šortai Alien"

Turkio spalvos vyriški šortai Alien"

Medžiaga: 100% poliesteris.Modelis 182 cm, 85 kg, dėvi dydį L.Galima paklaida+/- 3cm.DydisA BC&..

13.50 € 19.50 €

Panašūs strapsniai

ŠORTAI Į MIESTĄ, Į GAMTĄ IR Į SPORTO SALĘ
Ką gi, vasaros karščiai vis labiau atvyksta į Lietuvą. Tai magiškas metų laikas, bet tuo pačiu ir verčiantis atsinaujinti.      Ankstyvas šeštadienio rytas, pro langą šviečianti saulė, norom nenorom, kviečia išlįsti į lauką. Pama..
straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus
DŽINSINIAI ŠORTAI/BRIDŽAI VASARAI: KAIP JUOS DĖVĖTI?
Visi šortai turi būti patogūs, ypatingai, vasaros metu, kuomet norisi jaustis vėsiau. Džinsinė medžiaga yra ne tokia patogi kaip medvilnė, bet ji gražiau prisitaiko prie Jūsų formų ir leidžia jausti labiau savimi pasitikinčiu nei kitos medžiagos.   Kaip ir visi kiti taip ir džinsin..
straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus
SPORTINĖ FORMA VASARAI PER MĖNESĮ?
Vasara ateina greitai, o jūsų fizinė forma yra neparuošta vasarai? Nesvarbu! Kartu mes įvertinsime, ar galima per mėnesį paruošti kūną ir išanalizuosime su tuo susijusius ginčus. SPORTINĖ FIGŪRA PER MĖNESĮ - AR TAI ĮMANOMA? Daugeliui, ko gero, įdomu, ar per mėnesį galima i..
straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus
TRUMPA ŠORTŲ ISTORIJA: BERMUDAI, KARGO..
Oras tampa šiltesnis, todėl verta apsvarstyti, ką dėvėti karštomis dienomis. Puikus pasirinkimas atrodo šortai. Kada prasidėjo jų mados istorija ir kaip juos pasirinkti - skaitykite apie tai žemiau. TRUMPAI APIE ŠORTUS Jūs drąsiai galite įvardinti, daugelio kelnių r..
2018 FUTBOLO ČEMPIONATAS!
Artėjant 2018 metų pasaulio futbolo čempionatui ne vienas futbolo entuziastas eina iš proto ir su nekantrumu to laukia, o lažybų tarpininkai trina rankomis! Ir kas gi čia tokio ypatingo, pamanysite. Patikrinkime! TRUMPA ISTORIJA Šio žaidimo atsiradimo istorija siekia Antikos..
straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus
5 MOTERŲ TIPAI, SU KURIOMIS SUSITIKSITE KLUBE
Kiekviename mieste yra daugybė vietų vakarėliui. Tačiau, nepriklausomai nuo to, kur mes einame, mes visada susitinkame su panašiais žmonėmis. Pateikiame 5 moterų tipus, su kuriomis lengvai susipažinsite vakarėlio metu. Neabejojame, atpažinsite kai kurias iš jų. 1 TIPAS – PAMI&..
straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus
RUOŠIATĖS ATOSTOGOMS UŽSIENYJE? KO GERIAU ATSISAKYTI!
Lietuvos turistai yra gana pagarsėję. Sklando Jonuko ir Grytutės stereotipai dėl godumo, gerų manierų trūkumo ir gana netradicinio požiūrio į mados simbolius. Jei keliaujate į užsienį, neimkite šių dalykų su savimi. SKIRIAMIEJI ŽENKLAI Tikras vyras nesirūpina, kaip jis atrodo atostogau..
straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus
KUR ATOSTOGAUTI MAŽOMIS IŠLAIDOMIS?
KUR ATOSTOGAUTI MAŽOMIS IŠLAIDOMIS? Atostogaujant kiekvienas norėtų ištrūkti iš savo gimtosios šalies ir pamatyti gražų pasaulį. Kur vis dėl to keliauti, kai turite griežtai ribotą biudžetą? Sakoma, kad "tiems, kurie labai nori, nėra nieko neįmanomo", ir jei ti..
straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus
KAIP PASIRUOŠTI PRIEŠ PRADEDANT NUOTYKIUS SU SAULE?
Nudegusi oda, perkaitimas ir saulės poveikis.. Tai tik keletas pasekmių, kai saulėje buvote per ilgai ir netinkamai. Geriau apsaugoti savo sveikatą, o ne susigadinti atostogas. Kaip mėgautis saulės voniomis, nedeginant savęs? Vasara yra atostogų beprotybės, vakarėlių, poilsio ir susitikimų su dra..
straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus

straipsnyje "VAKARĖLIS PAPLŪDIMYJE - KĄ RENGTIS?"