VAKARĖLIS PAPLŪDIMYJE - KĄ RENGTIS?

Autorius Darius 2019-01-31 0 Komentarai

Vakarai tampa ilgesni, o naktimis vis šilčiau. Netrukus prasidės atostogų sezonas ir dar daugiau ... vakarėliai paplūdimyje! Mes visi laukiame to laiko, kai galėsime gulėti prie jūros iki vėlaus vakaro. Tačiau reikia nepamiršti, kad pajūryje įvykiai gali pasisukti netikėtai, todėl derėtų būti visada pasiruošus. Stiliaus derinys, kuris bus patogus tiek karštą dieną, tiek naktį. Kaip apsirengti, kad atrodyti gerai? Patikrinkite save!

 

PADARYKITE ĮSPŪDĮ

 

Paplūdimio vakarėlyje išsiskirkite iš draugų! Vietoj įprastų maudymosi glaudžių pasirinkite šortus. Ačiū jiems, nes jūs ne tik atrodysite stilingai saulės vonių metu, bet ir žaliųjų bangų fone!

Vakarėlio metu sužibėsite pasirinkus šortus su kariniais ar gėlių motyvais. Derinkite su mažiau formaliais, šiek tiek laisvumo suteikiančiais lininiais marškinėliais trumpomis rankovėmis. Jūs tikrai atrodysite puikai ir paliksite neišdildomą įspūdį aplinkiniams.

 

VAKARĖLIS ALL NIGHT LONG

 

Vakarėlis paplūdimyje dažnai tęsiasi iki vėlyvos nakties, o kartais net iki paryčių, taigi turėtumėte pasiimti papildomų drabužių ilgomis rankovėmis. Vakarui rinkitės lengvą, užsegamą džemperį, kuris puikiai tinka prie lininių marškinėlių. Nepamirškite paplūdimio šlepečių arba deriniui pasirinkite lengvus vyriškus batelius, kurie papildys jūsų vasaros stilių.

Sekančią dieną po vakarėlio patariame valgyti maistingus pusryčius!

Rašykite komentarą