Vyriška apranga, kuri suteiks Jums kelis papildomus centimetrus. 6 idėjos, kurios leis jums atrodyti aukštesniems

Autorius Darius 2020-01-08 0 Komentarai

Vyriška apranga, kuri suteiks Jums kelis papildomus centimetrus. 6 idėjos, kurios leis jums atrodyti aukštesniems

 

Ar kompleksuojate dėl savo žemo ūgio? Nenuleiskite rankų! Mes paruošėme net 6 mados triukus, kurie padės vizualiai pridėti keletą papildomų centimetrų. Sužinokite, kaip užmaskuoti mažą ūgį tinkamais drabužiais!

 

Atrodykite aukštesni


Deja, ne visi gali pasigirti aukštu ūgiu. Laimei, yra keli būdai galintys apgauti ir optiškai užmaskuoti žemą ūgį. Tai, kad esate žemas, taip pat neturi būti priežastis kompleksuoti. Pažvelkite į Tomą Cruis'ą, mažesnį nei 170 cm ūgio vaikiną, kuris padarė karjerą Holivude ir yra nuolat apsuptas gražiausių pasaulio moterų. Kokia jo paslaptis? Pasitikėjimas savimi ir tinkamai pasirinktas stilius! Siūlome jums 6 idėjas, kurios suteiks daugiau pasitikėjimo savimi.

 

1. Vyriškas megztinis aukštu kaklu


Jei iki šiol vengėte dėvėti megztinius aukštu kaklu, pats laikas pradėti juos vilkėti. Vyriški golfai yra viena karščiausių sezono tendencijų, liekninančių figūrą ir pridedančių jums kelis papildomus centimetrus. Jį galima vilkėti - tiek vieną, tiek komplektuojant su kostiumu ar sportine striuke.

 

 

2. Trumpi paltai


Žiemos sezono metu drąsiai rinkitės paltą. Žemo ūgio vyrai gali nešioti paltus, tačiau ne per ilgus, jie turėtų siekti šiek tiek žemiau sėdmenų. Taip nesutrumpinsite kojų ir tinkamai prigludęs paltas leis jums atrodyti liekniems, o tuo pačiu pailgins figūrą. Kalbant apie spalvas, ypač rekomenduojame kupranugario spalvos paltus. Neoninės spalvos taip pat madingos šį sezoną, tačiau jei nuspręsite pasirinkti tokį paltą, nepamirškite derinti jo su tamsesniu fonu, t. y. kelnėmis ir juodu arba tamsiai mėlynu megztiniu.

 

 

3. Batai su storesniais padais


Storas padas yra geriausias būdas užmaskuoti žemą ūgį. Tai yra efektyvus būdas pridėti kelis centimetrus, juos galite rinktis tiek žiemą, tiek vasarą. Ar žinojote, kad rinkoje yra ir specialių batų įdėklų, kurie gali suteikti jums ūgio?

 

4. Šviesus viršus ir tamsi apačia


Tai idėja padaryti viršutinę kūno dalį labiau matomą. Dėvėkite šviesius marškinėlius, megztinius ir striukes, o kelnes rinkitės tamsių, bet švelnių spalvų. Rinkitės stiprias, išraiškingas spalvas, kurios atkreipia dėmesį į viršutinę kūno dalį. Galite sukurti įdomų derinį, pavyzdžiui: dėvėkite raudoną vyrišką megztinį ir juodas kelnes. 

 

 

5. Vertikalūs raštai


Esate žemo ūgio tokiu atveju venkite horizontalių linijų. Kodėl? Nes dryžuoti modeliai optiškai padalija siluetą ir vizualiai jį padaro dar žemesnį. Kita vertus, vertikalūs raštai, pavyzdžiui, kostiumai ar marškinėliai, tinkami jūsų figūrai. Taip pat stenkitės išlaikyti savo stilių panašiais, vienodais atspalviais.

 

6. Prie kūno prigludę drabužiai


Pagrindinis trumpų žmonių stiliaus elementas yra gerai prigludę drabužiai. Jei norite vizualiai pridėti kelis centimetrus, atsisakykite plačių ir laisvų drabužių, dėvėkite prigludusią aprangą. Deja, platūs marškinėliai ir megztiniai trikdo figūros proporcijas, ją dar labiau sutrumpindami, o tai trumpiems vaikinams atrodo visai nenaudinga. Savo ruožtu tinkamas dydis, pritaikytas pagal figūrą, lieknina ir optiškai psuteikia figūrai papildomus centimetrus.

 

 

Jūsų tipo vyrams rekomenduojame pasirinkti tiesias kelnes. Prie jų derinkite megztinį aukštu kaklu, džemperį ar sportines striukes. Nepamirškite rinkdamiesi kelnių spalvą, kad ji atitiktų jūsų batų spalvą, nes tai yra dar vienas geras triukas, suteikiantis jums kelis papildomus centimetrus.

Rašykite komentarą