VYRIŠKA DŽINSINĖ STRIUKĖ - KAIP DERINTI?

Autorius Darius 2019-02-04 0 Komentarai

Jau atvyko vasariška šiluma, tačiau vėsesni vakarai vis tiek gali nustebinti. Tokiais atvejais gelbsti itin patikima vyriška džinsinė striukė, jau klasika tapusi pavasario-vasaros sezono laikotarpiu. Pažiūrėkite, ką dėvėti prie vyriškos džinsinės striukės.

 

DŽINSINĖ STRIUKĖ - ŠVIESI AR TAMSI?

 

Džinsinės striukės dažniausiai primena klasikinius modelius, todėl greičiausiai vienintelis dalykas į kurį turėsite atkreipti daugiau dėmesio, yra spalva. Žmonėms su tamsesne oda ir plaukais, šviesesnė džinsinės striukės versija atrodys geriau, ir priešingai - šviesesnio tipo žmonėms – tamsesnė. Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, ką jūs turite savo spintoje ir būtent tai jums padės geriausiai, jei pasirinksite džinsinę striukę stiliaus kontrastui išlaikyti. Taip pat atminkite, kad džinsinė striukė juodos spalvos bus universalus komponentas praktiškai bet kokiam stilizavimui.

 

 

DŽINSINIS STRIUKĖ – KAIP DERINTI?

 

Džinsinė striukė puikiai tinka kasdieniam stiliui. Geriausiai atrodysite kurdami laisvą stilių kartu su sportiniais bateliais (jei norite pasitelkti patogumą, džinsinis švarkelis puikiai derės su jūsų patikimais sportbačiais). Be to, šaltesnėmis dienomis deriniui pasirinkite palaidinę kontrastingos spalvos, o jei oras yra šiltas - marškinėlius šviesesnių atspalvių.

 

Džinsinių striukių pasiūlą rasite ir mūsų puslapyje! Tikrink čia.

 

Rašykite komentarą