Vyriška liemenė: pasitelk kaip stiliaus triuką!

Autorius Darius 2019-02-06 0 Komentarai

Be estetinių savybių, liemenė pirmiausia yra mega praktiškas drabužis. Liemenė šildo beveik tiek pat kaip striukė. Tai yra kažkas tokio visiems tiems, kuriems yra nepatogios  standartinės storos striukės ir dėl jų judėjimas ir laisvumo jausmas yra ribotas.

 

Liemenės, kaip vyriško stiliaus dalies, mados kelias ilgas. Visų pirma, ji nustojo slėpti po švarkeliais, paltais ar smokingais ir tapo dėvima kaip viršutinis rūbas. Antra, liemenės nepriklauso oficialių atvejų garderobui, kaip buvo anksčiau, nes dabar dažnai nešiojame liemenes kasdien.

 

Triukas dideliems vaikinams

Jei bijote, kad dėvėdamas liemenę atrodysite kaip "Michelin" vyrukas, nepamirškite atsisegti liemenės po kaklu. Užsekite apie 2/3 liemenės ilgio, kad pamatytumėte kitus dėvimų drabužių sluoksnius. Tai  labiau pailgins jūsų siluetą ir nesijausite perdėtai apvalus.

 

Ką dėvėti po liemene?


Kaip jau minėjome, laisvalaikio liemenė neturi slėptis po kitais drabužiais. Taigi, ką dėvėti po liemene? Yra daug galimybių. Jei norite išlikti ištikimas sportiniam stiliumi, dėvėkite mėgstamą sportinį kostiumą. Taip pat galite derinti sportinę liemenę su klasikiniu megztiniu. Žinoma, po liemene nedėvėkite storos striukės, bet plona mėgiama striukė tinka kaip pirštinė.

 

 

Rašykite komentarą