Karinis vyriškas stilius ilgą laiką buvo nepastebimas, tačiau šiuo metu kamufliažo mados tendencija yra labai geras vyriško stiliaus pasirinkimas.Vyriškas kamufliažinis stilius puikus pasirinkimas ne tik rudenį ir žiemą. Kaip gerai pasirinkti drabužius atitinkančius šį stilių?

 

VYRIŠKO KAMUFLIAŽINIO STILIAUS PAGRINDAI

 

Paprasčiausias karinio stiliaus modelis, žinoma, yra tamsiai žalios-miško spalvos, kuri dažnai būna kasdieniame, atsitiktiniame aprangos derinyje. Šios spalvos kelnės ar marškinėliai puikiai tinka. Karinio stiliaus spalvos atrodytų yra gana akivaizdžios, tai drąsūs atspalviai - juoda, pilka, ruda ir tamsiai žalia. Tačiau rinkoje yra daug spalvingų variantų, susijusių su karinio stiliaus imitavimu - ryškiai raudonos ir žalios spalvos derinys yra įdomus sprendimas pakeisti nuobodžią pilką. Jei norite pridėti karinio akcento detalių į savo stilių, rinkitės kamufliažines kelnes. Šį sezoną rasite daug madingų stiliaus derinių, todėl jūs galite lengvai derinti ryškius marškinėlius su karinio stiliaus (kamufliažiniai) šortais.

 

KARINIO STILIAUS DERINYS?

 

Geras stiliaus pasirinkimas bus iš mūsų jau minėtų tamsiai žalios-miško spalvų. Kelnių pasirinkimas yra pagrindas - galite rinktis kargo stiliaus kelnes ar kamufliažinius jogger'ius. Viršutinėje dalyje puikiai derės lygūs vienspalviai marškinėliai, subtilaus atspalvio, pvz.: juodos ar pilkos spalvos. Jei norite išsiskirti, rinkitės kamufliažinisu marškinėlius kitokiu atspalviu nei kelnės. Galų gale atsitiktinis akcentas - sportbačiai.

 

 

Karinis stilius karaliauja ne tik mieste, bet ir paplūdimyje.