Vyriški maudymosi šortai. Kokius rinktis?


Einate į baseiną ar planuojate atostogas prie vandens? Susipažinkite, kokius vyriškus maudymosi šortus pasirinkti, kad paplūdimyje ar baseine jaustumėtės laisvai bei nevaržomai.


Vasaros sezono metu saulė mums parodo savo galimybes. Dauguma iš mūsų, kiek įmanoma, ieško vėsumos, daugiausiai baseinuose, ežeruose ar kitose vandens zonose. Todėl verta pasidomėti vienu esminiu klausimu, t.y. paplūdimio, baseino madomis. Parduotuvėse yra įvairių stilių vyriškų maudymosi šortų, tačiau ne visi žino, kaip juos pasirinkti. Kas šiais metais madinga ? Kaip apsirengti paplūdimyje, kad būtų patogu? Mes jums patarsime!


VYRIŠKOS MAUDYMOSI GLAUDĖS - AR JOS VIS DAR DĖVIMOS?


Nėra ką slėpti, kai kalbama apie paplūdimio madą, jau seniai pamirštos yra trumpikės. Kartais jose vis dar galite pamatyti vieną kitą vyrą, bet, laimei, tokių egzempliorių yra vis mažiau. Šiandien paplūdimiuose vyrauja vyriški maudymosi šortai, šortai ir bermudai ,o glaudės yra skirtos tik baseinams. Kodėl?


Verta žinoti, kad ne visuose baseinuose leidžiama nešioti, bet kokius šortus. Yra daug miesto baseinų, kuriuose galima dėvėti tik glaudes. Nes jos neriboja judėjimo ir netrukdo plaukti. Taip pat šis vyriškas maudymosi kostiumas neturi kišenių, todėl negalime laikyti nieko, kas galėtų patekti į vandenį plaukimo metu.

 

 

TRUMPI MAUDYMOSI ŠORTAI ARBA VYRŲ PAPLŪDIMIO APRANGA


Šortai yra madingiausia vyrų maudymosi apranga. Jie taip pat bus geriausias pasirinkimas, jei ketinate praleisti laiką prie ežero ar paplūdimyje. Šis šortų modelis, yra iki daugiau ar mažiau vidurio šlaunų, todėl yra daug laisvesnį, nelimpa taip stipriai prieš kūno. Vyriški plaukimo šortai yra siuvami iš medvilnės ir poliesterio, dėl tai užtikrina greitą džiūvimą. 

 

 

Kaip pasirinkti vyriškus maudymosi šortus tinkančius jūsų figūrai?


Ne tik moterys nerimauja dėl pasirodymo paplūdimyje. Vyrai taip pat norėtų būti tikri, kad viskas yra taip, kaip turėtų būti, o trūkumai yra gerai užmaskuoti. Gerai parinkti šortai ar glaudės gali padėti pabrėžti figūros stipriąsias puses, tiesiog reikia žinoti, kaip juos pasirinkti. Trumpi šortai, atrodo gerai tik vyrams, turintiems proporcingą kūną ir ilgas kojas. Vyrai, turintys pilvą, turėtų vengti tokio modelio, nes trumpikės gali juos storinti.


Glaudės skirtos aukštiems vyrams, su ilgomis kojomis, plačiomis rankomis ir siaurais klubais. Plaukiojimo šortai vyrams yra universaliausi. Jie gali optiškai sutrumpinti kojas, tačiau jų privalumas yra tai, kad mažina šlaunis bei sėdmenis.

 


VYRŲ PLAUKIMO ŠORTAI - KĄ PIRKTI? KOKIA SPALVĄ RINKTIS?


Renkantis plaukiojimo šortus, verta atkreipti dėmesį į jų estetiką bei kokybę. Medžiaga turi būti prisitaikanti prie kūno bei tampri, kad greitai džiūtų ir užtikrintų gerą vėdinimą.


Kalbant apie spalvas, vyrai, turintys lengvesnį veido atspalvį, turėtų rinktis ryškias ir išraiškingas spalvas. Tamsesni modeliai padės užmaskuoti trūkumus, pvz., didelį pilvą ar šlaunis, o vienos spalvos maudymosi šortai  rekomenduojami mažesnio ūgio vyrams. Vienintelė spalva, kurios tikrai turėtumėte vengti, yra balta. Balti maudymosi šortai, dažniausiai, sušlapę tampa permatomi. Žinoma, daug kas priklauso nuo medžiagos, tačiau geriau ne rizikuoti ir pirkti maudymosi šortus kitokia spalva.

 

Taip pat skaitykite trumpą šortų istoriją.