VYRIŠKI ŠORTAI IR VYRŲ MADOS 2019. KAIP DĖVĖTI, KAD ATRODYTUM MADINGAI?

Autorius Darius 2019-06-04 0 Komentarai

VYRIŠKI ŠORTAI IR VYRŲ MADOS 2019. KAIP DĖVĖTI, KAD ATRODYTUM MADINGAI?


Gali atrodyti jog vyriški šortai yra gana sudėtingas drabužių elementas. Tačiau tik dėl to, kad jie tinkami nešioti ne visose situacijose, nors, kita vertus, sunku įsivaizduoti karštas dienas be jų. Kaip ir ką dėvėti su šortais?


KADA GALITE DĖVĖTI ŠORTUS?


Šortai, bridžai yra labiau atsitiktinė apranga, todėl jis skirta tik neformaliems renginiams. Jei dirbate vietoje, kur jums reikia elegantiškos, tvarkingos aprangos, turėtumėte jų atsisakyti. Jie tikrai nėra tinkami oficialiems renginiams, pavyzdžiui, vestuvėms, net jeigu jos vyksta lauke.


Šortai yra puikus pasirinkimas šiltoms dienoms, kuomet dėvėti kelnes yra per karšta. Rinkitės juos susitikimams su draugais ar šeima. Vasaros kelionėms, laisvalaikio praleidimui,  pasivažinėjimui su riedlente ar dviračiu. 


VYRŲ MADOS 2019


Tai, kad šortai dėvimi tik neoficialiomis progomis, nereiškia, kad su jais negalite atrodyti madingai ir stilingai. Visas triukas yra sumaniai suderinti juos su kitais drabužių elementais bei savo figūra.


Šortai ilgis turėtų būti apie 2-3 cm virš kelių, jie negali būti pernelyg storo audinio ar per laisvi. Jų spalva savo ruožtu priklauso nuo vietos ir progos, taip pat nuo savo stiliaus. Šortai su raštais gali būti lengvai dėvimi paplūdimyje, smėlio ar tamsiai mėlynos spalvos, pavyzdžiui, su šviesiais marškinėliais, o mėlynos, žalios arba raudonos spalvos atspalviai yra puikiai derinami prie, bet kokios spalvos marškinėlių ar net marškinių.

 

 

KAIP DĖVITE ŠORTUS?


Šortai bei bridžai, gali būti derinami, pavyzdžiui, su marškiniais ilgomis rankovėmis, marškinėliais ar džemperiais, kurias galite laisvai suderinti. Taip pat priderinkite šortus ir marškinius bei švarką. Ir žinoma, jie puikiai dera su klasikiniais, pasteliniais polo marškinėliais. Visą stilizaciją papildys madingi sportbačiai arba mokasinai. 

 


Džinsiniai bridžai geriausiai atrodo kartu su marškinėliais ir džemperiais. Šį stilių turėtumėte papildyti sportiniais bateliais.
Juk vyriški šortai patogūs ir lengvai prie įvairaus stiliaus priderinamas elementas. Tai tiesiog puikus pasirinkimas šiltoms vasaros dienomis. Šortai bei bridžai yra labai patogus ir žaismingas vyriškas rūbas. 

 

 

Rašykite komentarą