VYRIŠKI SPORTINIAI BATAI - KOKIAS KELNES PRIE JŲ DERINTI?


Jei manėte, kad sportinė avalynė tinkama tik su sportiniais kostiumais, laikas perskaityti mūsų straipsnį! Šio tipo avalynė puikiai dera su atsitiktine ar net elegantiška apranga. Taigi, su kuo dėvėti vyriškus sportbačius?


Daugelis vaikinų atkakliai tvirtina, kad sportbačių tipo batus galima dėvėti tik su laisvalaikio kelnėmis, o galbūt ir džinsais. Tai nėra blogai, tačiau stilingi tinklaraštininkai, įžymybės ir influenceriai yra puikus įrodymas, kad sportbačiai gali būti dėvimi įvairiais būdais - tiek su kasdienine, tiek su elegantiška apranga. Derinant aprangą, būdingą laisvam ir oficialiam stiliui - originalu, o kartu ir labai patogu. Netikite? Skaitykite toliau!

 


AR VYRIŠKŲ DRABUŽIŲ SPINTOJE TURI BŪTI SPORTBAČIAI?


Sportbačiai yra ne tik patogūs, bet ir madingi. Dabar juos nešioja praktiškai visi, nes juos lengva derinti su beveik, bet kokiu stiliumi. Sportinė avalynė yra paprastas būdas šiek tiek atgaivinti savo kasdienį įvaizdį, pridėdama jaunatviško žavesio. Taigi prisiminkime vieną paprastą taisyklę.
Tikriausiai žinote, kad sportbačiai yra įvairių spalvų. Ryškūs sportiniai batai gali atrodyti viliojančiai, tačiau juos priderinsite tik prie tipiškos sportinės aprangos. Kasdienę aprangą geriau pabrėžti baltais ar juodais sportbačiais, be dekoracijų.

 

SU KUO DĖVĖTI VYRIŠKUS SPORTBAČIUS?


Jaunimo stilizacijose, sportbačius galite derinti ir su įvairaus stiliaus kelnėmis bei džinsais. Puikus derinys bus, pavyzdžiui, balti sportbačiai, ryškūs džinsai ir laisvo stiliaus megztinis. Išskirtinai, taip pat, atrodysite suderinę spalvingus sportbačius su jogeriais ir madingais marškinėliais ar flaneliniais marškiniais ir odinę striukę. Kita idėja - kelnės su juostelėmis, juk tai yra viena didžiausių šio sezono tendencijų. Gatvės stilių paryškins tokios detalės kaip džemperis su gobtuvu, madingi marškinėliai su užrašais ir beisbolo kepuraitė.

 

 

SPORTBAČIAI KASDIENINIAM STILIUI


Sportinė avalynė taip pat gerai tinka kasdieniam stilizavimui. Jei pasirinksite spalvingus batus, pavyzdžiui, tamsiai mėlynus ar raudonus, derinkite juos su juodais džinsais ir tos pačios spalvos marškinėliais. Rinkdamiesi spalvingus kasdienio stiliaus batus, vis dėlto turėtumėte juos suderinti su bent vienu aprangos elementu iš jūsų aprangos. Stilizaciją galima papildyti raudona liemene, madingu sportiniu džemperiu ar švarku. Taip pat galite sukurti madingą atsitiktinį stiliaus rinkinį, derindami baltus sportbačius su baltomis kelnėmis ir vienspalvius marškinius ir sportinę striukę - pažvelkite, kaip sukurti tokį stilių! 

 


LAISVA ELEGANCIJA


Šio tipo stilizacijos tinka tiek darbui, tiek pasimatymui ar vakarui su draugais. Jų pagrindas turėtų būti chino tipo kelnės, geriausia juodos arba tamsiai mėlynos. Dėvėkite baltus marškinius ir sportinę striukę. Vietoj elegantiškų marškinių taip pat galite vilkėti baltus marškinėlius. Tokiam deriniui geriausiai pasirinkti baltos arba juodos spalvos sportinė avalynė. Taip pat galite šiek tiek užlenkti kelnes.


Tinkamai pasirinktas kostiumas taip pat gali būti derinami su sportine avalyne. Formalų jų charakterį prislopinsite pasirinkę spalvingus marškinius ir kaklaraištį su aiškiu, pastebimu piešiniu. Toks neįprastas derinys suteiks jūsų stiliui ekstravagancijos ir modernaus, jaunatviško žavesio. Tačiau avalynė turi būti gerai suderinta su pasirinkta aprangos spalva. Jei pasirinksite juodus sportbačius, kurie atitiks kostiumą, rinkitės spalvotas kojines ir marškinius ar kaklaraištį.