Vyriškos neoninių spalvų striukės. Kaip ir su kuo jas dėvėti?

 

Ar žinojote kas paįvairins mūsų pilkas gatves ir kokios tendencijos dominuoja šiandien? Taip tai stilingos ryškių neoninių spalvų striukės. Kaip dėvėti neonines striukes, kad išsiskirtumėte iš minios ir parodytumėte savo stiliaus pojūtį? Turime jums keletą patarimų!

 

Kai neoninės spalvos atėjo į gatves prieš kelis sezonus, dauguma į juos žiūrėjo gana skeptiškai. Tačiau šiandien šių spalvų drabužiai nebekelia šoko, bet vis tiek traukia smalsuolių žvilgsnius. Ryškios spalvos yra šio sezono hitas, o ypač neoninių spalvų vyriškos striukės. Kokį stilių turėtumėte pasirinkti, kad tokia striukė atrodytų madinga ir originali? Kokius drabužius ir spalvas galima derinti?

 

MADINGOS STRIUKIŲ SPALVOS

 

Neoninės spalvos buvo madingos jau kelis paskutinius sezonus ir taip iki šiandien dienos. Pirmiausia jos pasirodė moterų spintose, tarp suknelių, sijonų ir aksesuarų, o tada atėjo laikas ir vyrų drabužių spintai. Pradžioje madingi tapo marškinėliai bei džemperiai, o vėliau ir striukės. Šią žiemą vyrų drabužių spintoje karaliauja spalvingos neoninės spalvos kaip ir moterų drabužių spintoje. Oranžinės ir geltonos vyriškos striukės ypač madingos. Neoninės spalvos taip pat madingos ir tarp skrybėlių, šalikų ir pirštinių.

 

Ryškias spalvas patariame rinktis atsargiai, kad neatrodytumėte neskoningai ar net juokingai. Neoninė striukė kartu su tamsesnėmis spalvomis paįvairins subtilų jūsų stilių ir suteiks žiupsnelį spontaniškumo. Oranžinė vyriška striukė pridės teigiamos energijos, o ypač niūriomis dienomis.

 

NEONINIŲ SPALVŲ ŽIEMINĖS STRIUKĖS - KAIP JAS DĖVĖTI?

 

Neoninių spalvų vyriškos striukės geriausiai tinka kasdieniam, sportiškam stiliui. Yra keletas būdų, kaip dėvėti oranžinę arba geltoną vyrišką striukę. Stilistai pataria jas derinti su tamsesniais drabužiais, kurie ne taip išsiskirs. Puikus derinys bus su juoda, tamsiai mėlyna, ruda ar net balta apranga. Būtent nuo tokių stilizacijų geriausia pradėti derinius kartu su neoninėmis spalvomis, nes jos puikiai dera tiek su sportiniu stiliumi, tiek su elegantiškesniais kasdieniais drabužiais.

 

Norite įdomaus derinio? Tuomet rinkitės juodos spalvos drabužius ir papildykite savo aprangą neoninės spalvos striuke. Pavyzdžiui, juodi džinsai ir tos pačios spalvos megztinis ar džemperis, kartu su ryškia striuke. Šis derinys bus tinkamas net darbui.

 

GELTONA VYRIŠKA STRIUKĖ - KAIP DĖVĖTI?

 

Stilinga bei ryški geltona spalva, iššūkis daugumai, tačiau būtent ji puikiai atskleis jūsų stilių. Šio atspalvio drabužiai ne tik suteiks jums energijos, bet ir padės išsiskirti iš nykios minios. Geltona spalva apibūdinama, kaip drąsi bei linksma. Galime ją rinktis tada, kai norime suteikti sau šiek tiek drąsos ir patraukti aplinkinių dėmesį. Ar tokios spalvos striukė tinkama kasdienai? Tikrai taip! Nors neoninė geltona, gali atrodyti sunki ir reikli, nereikia jos bijoti. Geltona vyriška striukė geriausiai atrodys su žaliu megztiniu, kuris suteiks gerą kontrastą ir atsvarą išraiškingam neonui. Prie tokio derinio rinkitės mėlynus džinsus ir sportbačius, geriausia derinkite spalvas panašias į megztinį.

 

 

STILIUS SU ORANŽINE VYRIŠKA STRIUKE

 

Energinga oranžinė spalva yra dar vienas sezono hitas.Tačiau stilizavimas su oranžinės spalvos striuke pagrindiniame vaidmenyje turėtų būti gana silpnas, nes ši spalva savaime yra gana stipri ir pastebima. Švelnesnių spalvų drabužiai sutšvelnins šią ugningą spalvą ir išgelbės jus nuo kičo. Oranžinę striukę galima derinti, pavyzdžui, su juodomis kelnėmis ar tamsiais džinsais, juodais marškinėliais, džemperiais su gobtuvu ar be jo. Papildykite derinį sportine avalyne ir kepure. Visa tai sukuria harmoningą neoninės striukės foną ir tuo pačiu suteikia įdomų stilių, kuris artimas gatvės stiliui.

 

Oranžinę striukę taip pat galima derinti su šviesesnėmis spalvomis, pavyzdžiui, balta arba pilkos spalvos atspalviais. Įdomus derinys butų derini neoninę dygsniuotą striukę su pilkais marškinėliais ir ryškiai mėlynais džinsais. Kitas geras pasirinkimas, kurį sudaro tamsiai mėlynos kelnės, tai gali būti chino stiliaus kelnės ir balti marškinėliai. Pasirinkę marškinėlius su stilingu užrašu ar aplikacija, suteiksite deriniui daugiau laisvumo ir jaunatviškumo. Kitas pasiūlymas, šįkart gatvės aprangos gerbėjams, - derinti oranžinę striukę su juodais ar pilkais marškinėliais ir tamsius plėšytus džinsus. Pavyzdžiui, balti sportbačiai ar kiti madingi sportiniai batai kuo puikiausiai atitiks šį stilių.

 

Skaitykite daugiau apie neoninę aprangą: Karščiausia sezono tendencija - neoninės spalvos vėl madingos!