Vyriškos plačios - laisvo stiliaus striukės


Kaip apsirengti šią žiemą, kad nesušalti, ir tuo pačiu įsilieti į šių metų tendencijas? Šio sezono topas - striukės! Itin lengvos, šiltos bei erdvios, sukuriančios per didelio dydžio įspūdį. Susipažinkite, kaip dėvėti plačias vyriškas žiemines striukes, kad atrodytumėte madingai šią žiemą!

 

Oversize žieminės striukės tapo praėjusių metų mados savaitės sensacija. Viena vertus, patogios ir puikiai tinkančios vėsesniam sezonui, kita vertus - nepaprastai stilingos ir traukiančios aplinkinių dėmesį. Jei ieškote šiltos ir universalios striukės žiemai, ir tuo pačiu norite atrodyti stilingai, rinkitės būtent tokią striukę. Toki modeliai jau kelis sezonus dominavo parduotuvių tinkluose ir metai iš metų įgauna vis platesnes formas. 

 

 

LAISVO STILIAUS STRIUKĖS - 2020 M. ŽIEMOS HITAS

 

Žvaigždžių, įžymybių bei influencerių stilizacijose kurį laiką buvo matomos laisvos, didelės striukės, plačiomis rankovėmis, erdviais gobtuvais bei kišenėmis. Dėl tokios išvaizdos toki striukių modeliai atrodo taip, tarsi jie būtų paveldėti iš vyresnių brolių ar išsaugoti nuo devintojo dešimtmečio. Vis dėlto jie vadovaujasi šių metų tendencijomis. Iš pirmo žvilgsnio, tai gali atrodyti net, kaip kičas, tačiau suderinus su likusia apranga daro didelį įspūdį.


Priešingai nei atrodo, tokios striukės yra šiltos ir patogios, be to, lengvai dera prie, bet kokio stiliaus. Parduotuvėse rasite įvairaus stilių, tiek miesto stiliaus, tiek elegantiškesnių striukų. Šiandien ypač populiarios ilgos dygsniuotos striukės, tinkančios kasdieniam stiliui.


MADINGIAUSIOS ŽIEMINĖS STRIUKĖS

 

Dygsniuotos striukės yra klasika vyrų drabužių spintose. Tačiau šį sezoną karaliauja laisvi modeliai, kurie atrodo per dideli bent vienu dydžiu. Būdingas jų bruožas yra erdvios rankovės bei gobtuvai. Taip, vis dar, išlieka madingi paltai tradicinėmis švelniomis spalvomis, tokiomis kaip juoda arba tamsiai mėlyna, tačiau ryškių ir metalinių atspalvių striukės tampa vis populiaresnės. Kai kurie modeliai netgi gali atrodyti kaip kosmonautų kostiumai, ir būtent šie kosminiai modeliai yra ypač madingi šiandien! 

 

KAIP DĖVĖTI LAISVO STILIAUS STRIUKES

 

Pasirinkdami laisvo stiliaus striukę žiemai, jums nereikia jaudintis, kaip ją derinti. Nes šie modeliai lengvai derinami su daugeliu drabužių esančių jūsų spintoje, tačiau nepamirškite išlaikyti spalvų nuoseklumo. Platūs, laisvi modeliai suteikia daug daugiau laisvės, tačiau verta žinoti, kaip juos dėvėti, kad jokiu būdu nepersistengtumėte.

 

 

Dėvėdami švelnaus atspalvio laisvą striukę, gali rinktis išraiškingesnių atspalvių kelnes, marškinėlius, džemperius ar megztinius. Raudoni megztiniai ypač madingi šį sezoną, kuriuos turėtumėte dėvėti, pavyzdžiui, juoda striukė ir paprastos juodas kelnes. Be raudonų megztinių, taip pat madingi yra ir raudoni džemperiai. 
Taip pat galite sukurti įdomų miesto stiliaus rinkinį dėvėdami: neoninės spalvos džemperį, bei džinsus. Akį traukiančios spalvos striukė taip pat atrodys puikiai, jei derinsite su tamsiai mėlynos spalvos džinsais ir baltu džemperiu ar per dideliu megztiniu.