PERVERTINAMOS VYRŲ STILIAUS TAISYKLĖS

Autorius Darius 2019-02-20 0 Komentarai

Stilius kaip gramatika. Jūs esate susipažinę su pagrindinėmis jos taisyklėmis ir žinote, kada ką naudoti, tačiau kartasi šias taisykles ir laužote.

 

Čia pateikiame taisykles, kurios gali būti lengvai sulaužomos arba jomis galima manipuliuoti:

 

1. Viskas turi atrodyti puikiai

 

Aišku, tvarkingi, nesunešioti drabužiai visada atrodys šauniai, tačiau yra išimčių. Pavyzdžiui dabar sunešiotos, atgyvenusios, suplyšusios džinsinės medžiagos įvaizdis yra populiarumo viršūnėse, tai suteikia savotiško stiliaus pojūtį. 

 

2. Automatiniai laikrodžiai geriau nei kvarciniai

 

Daugelis iš mūsų nori automatinių ar mechaninių laikrodžių, tačiau sunku suprasti kodėl, nes kvarciniai laikrodžiai yra kur kas tikslesni už pastaruosius. 

 

 

3. Apykaklės, kaklaraiščio ir mazgo plotis turi sutapti 

 

Siaura apykaklė reikalauja siauro kaklaraiščio. Plati apykaklė – platus kaklaraištis. Tai atrodo subalansuota laikantis tokių parametrų, bet tai nereiškia, kad Jūs negalite to sulaužyti. Galvojate, kas bus jei aplinkiniai pastebės, kad laužote šia atgyvenusią taisyklę? Ogi nieko. Svarbiausia, kad Jūs pats jaustumėtės gerai. 

 

4. Jūs turite parodyti ¼ ar ½ marškinių rankogalių, dėvint švarką 

 

Taip, šiek tiek kyšantys marškinių rankogaliai atrodo puikiai, bet Jūs visada judinate savo rankas ir kai kurie judesiai gali priversti švarko rankoves kilti į viršų. Pasirinkę švarko rankoves trumpesnes nei marškinių Jūs rizikuojate parodyti didžiulį gabalą marškinių, spausdami ranką kam nors.

 

5. Venkite „Šiaurės pašvaistės“ 

 

Senas įsitikinimas, kad kelnių spalva negali būti tamsesnė nei švarko dar sunkiai išeina iš kai kurių vyrų galvų, bet juk dabar tamsios kelnės/ šviesus švarkas yra taip populiaru ir pamėgta dizainerių.

 

6. „Geriau pirkti vieną kartą ir brangų nei pirkti du kartus“ 

 

Nagi... Juk ne kiekvienas turite 1 500 eurų naujam kostiumui, ar tuos pačius 500 eurų... Nemanykite, kad viskas, kas stilinga, turi būti ir labai brangu. Juk yra tiek daug madingų, pigių rūbų. O tiems, kurie dar tik eksperimentuoja su savo stiliumi, pigūs pasirinkimai yra pats geriausias variantas. 

 

 

7. Ožkos oda yra pranašesnė už veršio odą

 

Kalbant apie ilgaamžiškumą, turiu pripažinti, kad tai tiesa. Bet kaip su išvaizda? Daugelis trokšta blizgios, ne akytos ožkos odos, tačiau verta pripažinti tai kiek šventvagiška, tačiau yra ir tokių, kurie galvoja, kad tokia oda atrodo per daug tobulai. 

 

8. Nedėvėkite kojinių vasarą 

 

Žinoma prie sandalų jos atrodys siaubingai, taip pat ir kyšančios kojinės iš sportbačių dėvint šortus atrodo tikrai negražiai. Tačiau pasirinkę plonas, medvilnines, žemas kojines, Jūs neprašausite pro šalį. 

 

9. Mėlyna ir juoda nedera kartu 

 

Jeigu tai toks atvejis kai derinama mėlynas švarkas su juodomis kelnėmis ar mėlynas kostiumas su juodu kaklaraiščiu (toks buvo vienas iš Džeimso Bondo stilių) tai puikiai saveikauja kartu. 

 

10. Niekada nepirkite rūbų moteriai 

 

Aišku, jei tai tas atvejis, kai Jūs nuo a iki z žinote, ką pirkti – pirmyn. Bet, jei manote, kad savo nuožiūra padarysite staigmeną...noriu jus nuliūdinti....greičiausiai pasirašysite sau mirties nuosprendį ir į rankas įteiksite ne dovaną, o tikrų tikriausią kulką, kuri, žinoma, bus panaudota prieš Jus.

 

Rašykite komentarą