STILINGOS ŽEMĖS SPALVOS

Autorius Darius 2019-02-20 0 Komentarai

Ugnis, vanduo, žemė, vėjas – kapitonė planeta! Visi prisimename pasakas iš vaikystės apie gamtą, jos gėrybes ir mitines būtybes. Taigi, šiandien ši tema bus įkvėpta gamtos. 

 

Neutralios ir natūralios spalvos praktiškai vyrų mados pagrindas. Tačiau jos naudojamos tik kaip fonas arba drabužių detalės. Šiandien bandysiu Jus įtikinti nebijoti apsirengti žemės spalvomis nuo galvos iki kojų.

 

ŽEMĖS PALETĖ

 

Kokias spalvas galima rasti šame diapazone? Tai daugiausiai prislopintos spalvos, vadinamos žemiškomis: ruda, rusvai gelsva, pilka bei žalia, geltona ir raudona. Šios spalvos gali pasirodyti nuobodžios ir monotoniškos, tačiau priklausomai nuo audinio ar rašto, drabužis gali tapti tikrai išraiškingu.

 

KAIP DERĖTŲ DĖVĖTI ŽEMĖS SPALVAS?

 

Jas galima dėvėti atskirai arba derinti su kitomis spalvomis. Didžiausias  jų privalumas yra tas, kad jos puikiai papildo viena kitą, todėl tai nesukels jokių problemų net tiems, kurie sunkiai sugeba suderinti spalvas tarpusavyje.

Pavyzdžiui?

Smėlio spalvos marškinėliai ir švarkelis kartu su išraiškingomis plytų spalvos kelnėmis ir kupranugario spalvos batais. Manau nėra dar paprastesnio spalvų sujungimo recepto už žemės spalvų derinius, siekiant atrodyti stilingai.

 

sviesiai ridu marskiniaivyriski bataibordo spalvos kelnes

Rašykite komentarą