ŽIEMA TAIP PAT GALI BŪTI MADINGA!

Autorius Darius 2019-02-05 0 Komentarai

Šaltas oras, sniegas ir stiprūs vėjai jau čia pat. Tokiomis sąlygomis neabejotinai pirmiausia norėtumėte apsisaugoti nuo šalčio, todėl išvaizda pasilieka antrame plane. Tačiau stilius ir aprangos funkcionalumas yra tas derinys, kuris padeda kurti šiuolaikinę vyrų madą. Žiema neturi būti niūri ir asocijuotis pilkumu.

 

ŽIEMAI RINKIS ILGESNIO MODELIO STRIUKES

 

Šį sezoną, vyriškos mados viršūnėje dominuoja ilgos striukės, kurių modeliai yra šiek tiek prailginti nugaros srityje. Šie modeliai yra ne tik labai madingi, bet ir funkcionalūs. Puikiai apsaugosite visą savo kūną nuo žiemos šalčio. Vyriškos parkos tapo itin populiarus modelis – ypač esant žvarbiai žiemai. Tai puikiausias pasirinkimas!

 

 

ŽIEMOS TENDENCIJOS: "BOMBER“ MODELIO STRIUKĖS

 

Šiemet vis populiaresnės tampa žieminės striukės, kurios mados pasaulyje sutinkamos pavadinimu „bomber“. Žiemai dėvėti skirti modeliai yra papildomai izoliuoti, kad apsaugotų jus nuo sušalimo. Nepamirškite pasirinkti to, kuris turi gaubtuvą! Būtų geriausia, jei jis su kailiu - tai yra madingiausias akcentas šią žiemą.

 

ŽIEMOS MĖGSTAMIAUSIAS - KAMUFLIAŽAS

 

Kai kalbama apie madingiausias spalvas, tarp jų dominuoja karinės spalvos, tokios kaip chaki, bronzos, alyvuogių žalia ir pilka. Jei norite pasirinkti kažką šiek tiek drąsiau, rekomenduojame rinktis bordo ir tamsiai raudonos spalvos modelius. Vyriškos mados tendencija yra kariniai akcentai kaip kamufliažas. Šiemet žiema ryžtingai sako"ne" nuobodžioms ir beformėms striukėms!

 

Ar manote, kad daug geriau sportinis stilius išsiskiriantis išraiškingomis spalvomis? Skaitykite, kaip stilingai dėvėti ugningą, raudoną striukę.

 

Rašykite komentarą