Vyriškas paltas yra privaloma žiemos aprangos dalis. Galite pasirinkti jį pagal pageidaujamą stilių ir lengvai jį derinti eidami į darbą, mokyklą ar kitą kasdieninę vietą. Šį sezoną itin madingi yra smėlio spalvos paltai, kurio pasirinkimas puikiai tinka madingam vaikinui.

 

KODĖL ŽIEMAI PALTAS?

 

Paltas yra universalus drabužis. Galite nešioti jį atsitiktine proga, kai kuriais formaliais ir įvairiausiais šventiniais būdais. Niekas nedraudžia jums pritaikyti savo mėgstamiausio stiliaus. Galite stilizuoti savitai, formaliai ir net gi pasirinkti kaip pagridinę stiliaus dalį. Be to, per natūralias medžiagas, iš kurių jis pagamintas, paltas suteiks jums šilumą ir apsaugos nuo temperatūrų skirtumų.

 


SMĖLINIS VYRIŠKAS PALTAS - KODĖL VERTA?

 

Kodėl verta rinktis smėlio spalvos, o ne klasikinį juodą? Kartais geriau rinktis kažką aiškesnio, šviesesnio,  kas padėtų išsiskirti iš pilkos, niūrios minios. Vyriški, žaismingi šviesių spalvų tonai puikiai pabrėžia jūsų stilių ir papildo drabužių spintą. Šis pasiūlymas ypač rekomenduojamas visiems spalvingo stiliaus mėgėjams, kurie nori nustebinti.

 

 

Geras pasirinkimas yra ne tik smėlio, bet ir juodos spalvos paltas. Dėl to galėsite pasirinkti laisvai kasdieniame stiliuje pritraikomas stilizacijas. Verta prisiminti, kad smėlio spalvos paltas nebus geras pasirinkimas, jei žinote, kad ši spalva jums netinka ar tiesiog nepatinkaJei esate tokio tipo vaikinas, kuris renkasi klasikinio tipo drabužius, gerai apsvarstykite savo pasirinkimą.

 

KAIP DĖVĖTI SMĖLIO SPALVOS PALTĄ?

 
Abu minėti stiliai bus geriausi šiuo požiūriu, t.y. protinga atsitiktinė ar klasikinė elegancija. Mes rekomenduojame subtilios smėlio spalvos sluoksnį, kad išlaikyti stiliaus kontrastą . Puikiai tinka šviesiai ar tamsiai pilki džemperiai ir atrodysite puikiai. Laisvas klasikinių marškinių kirpimas ir viespalvė klasikinė jų spalva puikia dera su smėlio spalvos paltu. Šiltesnėmis dienomis pasirinkite baltus marškinėlius ir smėlinį lietpaltį. Batai ir kelnės jau yra individualus pasirinkimas. Pagaliau mes galime patarti , kad kalbant apie kostiumą, taip pat nėra jokios problemos jį dėvint po paltu. Klasikinis kostiumo variantas ir net smokingas idealiai tinka išlaikant kontrastą.
 

BŪK SMĖLINIS!

 

Jei jums įdomu, kaip pagyvinti savo drabužių spinta, pasirinkite šį lengvos, šviesios spalvos paltą. Neabejotinai ši spalva yra viena iš madingiausių spalvų vyriškoje spintoje šį sezoną Mūsų parduotuvėje rasite puikių paltų pasiūlymų, kurie turėtų jus dominti. Eik ir patikrink, kokie paltai dabar yra. Galbūt jūs rasite kažką sau?