Pirktukas.lt | Mados blogas

Apyrankė su inkaru – šios vasaros hitasJūreiviškas stilius jau ilgą laiką išlieka kaip vienas madingiausių vasaros metu. Šiandienos straipsnyje mes kalbėsime kaip Jūsų stiliui lengvai suteikti jūreivišką akcentą.

Tvarkinga spinta – tiesiausias kelias į geresnį stiliųNetvarka spintoje tai viena pagrindinių priežasčių frazei „Aš neturiu ką dėvėti“ , todėl svarbu spintoje palaikyti tvarką, kad sutaupytumėte laiko, o ir patiems būtų smagiau rūbus išsiimti iš tvarkingos spintos. 

Mėlyni marškiniai – kaip juos derinti?Yra tam tikri drabužiai, kurie turėtų būti kiekvieno žmogaus garderobe, nepriklausomai nuo to, kokio stiliaus aprangą jis mėgsta. Vieni iš jų yra mėlyni marškiniai, kurie puikiai tiks oficialiam susitikimui. Kaip derinti tokius marškinius?

Ką dėvėti per bernvakarį?Bernvakaris – tai puiki galimybė uždaryti vieną gyvenimo etapą ir pradėti kitą. Yra daug gerų idėjų tokio renginio organizavimui – pašėlusi naktis klube ar bare, kelionė į užmiestį išbandyti ekstremalų sportą ar teminis vakarėlis namie. Bet kuriuo atveju būtina pasirinkti tinkamą aprangos kodą, su kuriuo jausitės ne tik patogiai, bet ir atrodysite skoningai.

Kas madinga šią vasarą? Henley modelio marškinėliai.Tikriausiai net nepastebėjote, kaip atėjo vasara, todėl pats metas užpildyti spragas spintoje. Renkantis marškinėlius vasarai derėtų įsigyti kelis patikimus modelius. Šiandien mes papasakosime Jums apie Henley modelio marškinėlių, apie kuriuos tikriausiai mažai ką esate girdėję.

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 70 (14 puslapių)

Kontaktinė informacija

Adresas:

Basanavičiaus aikštė 10, Marijampolė

Telefonas:

+37066352222

El.paštas:

pirktukas@pirktukas.lt

Biuro darbo laikas:

Pirm - Penkt / 9.00h - 16.00h

Patikima parduotuvė

Greitas pristatymas lietuvoje

Kokybės garantija

Platus aprangos pasirinkimas

Grąžinimo garantija

Profesionalus aptarnavimas

Patikimumo ženklas Lietuvoje

Patogus atsiskaitymas kurjeriui

Mados blogas

Aprangos galerija

Mados naujienos

Aprangos galerija

Pavasario-Aprangos-Galerija